Dział przedstawia porty i przystanie Pętli Żuławskiej. W tym miejscu prezentujemy Państwu schematy wraz ze zdjęciami i opisami wszystkich obiektów znajdujących się w delcie Wisły i na Zalewie Wiślanym. Aby lepiej zapoznać się ze schematami stworzyliśmy możliwość powiększania danego obiektu oraz zdjęć. Przy każdym porcie lub przystani są umieszczone dane kontaktowe oraz współrzędne geograficzne. Mamy nadzieję, że materiały zawarte w tym dziale sprawią, że żeglowanie stanie się łatwiejsze.


Przedstawiamy Państwu wirtualny przewodnik po Pętli Żuławskie. Przewodnik został przygotowany w dwóch wersjach językowych. Pętla Żuławska to atrakcyjna turystycznie i przyrodniczo droga wodna łącząca ze sobą szlaki wodne Wisły, Martwej Wisły, Szkarpawy, Wisły Królewieckiej, Nogatu, Wisły Śmiałej, Wielkiej Świętej – Tugi, Motławy, Kanału Jagiellońskiego, rzeki Elbląg i Pasłęki, a także wody Zalewu Wiślanego. To 303 km niezapomnianej przygody, którą można przeżyć płynąc kajakiem, jachtem, łodzią motorową lub hausbotem.

W tym dziale zamieściliśmy wielką mapę obejmującą całą Pętlę Żuławską. Dzięki powiększeniu jakie dla Państwa stworzyliśmy po najechaniu na dany fragment mapy możemy zobaczyć jeszcze bardziej szczegółowy odcinek Pętli Żuławskiej. Mamy nadzieję, że mapa przysłuży się Państwu podczas nie jednej żeglarskiej przygody. Do mapy dołączona jest także legenda, którą można zobaczyć kierując myszką na wysuwany element z lewej strony. Życzymy miłego przeglądania mapy i stopy wody pod kilem.


W tym dziale znajdują się pliki do pobrania związane z Pętlą Żuławską. Można tu pobrać cały przewodnik w formacie pdf w dwóch wersjach językowych oraz schematy i dokumenty dotyczące Pętli Żuławskiej.