Witamy serdecznie na naszej nowej stronie Centrum Wirtualnego Zwiedzania Pętli Żuławskiej. W naszym serwisie przedstawiamy Państwu realistyczne prezentację przygotowane w technice 3D obiektów wybudowanych w ramach projektu Pętla Żuławska. Ponadto do Państwa dyspozycji przekazujemy także Wirtualne Spacery zrobione wewnątrz nowoczesnych budynków. Dla naszych najmłodszych użytkowników przygotowaliśmy gry o tematyce żeglarskiej. Życzymy miłej zabawy podczas przeglądana naszej strony.

Pomoc Prezentację 3D

Aby poprawnie wyświetlać prezentacje 3D należy mieć na swoim komputerze zainstalowaną "wtyczkę" flash player. Można ją ściągnąć i zainstaować poprzez stronę: www.get.adobe.com/pl/flashplayer/

Po prezentacji możemy się poruszać na trzy sposoby:
- używając myszki - trzymając wciśnięty przycisk przesuwamy myszkę w lewo lub w prawo
- używając nawigacji dostępnej na dole każdej prezentacji
- wciskając kursory (lewo/prawo) z wciśniętym przyciskiem shift


Pomoc Wirtualne spacery

do poprawnego wyświetlania spacerów wirtualnych również powinna być zainstalowana "wtyczka" flash player. Do poruszania się w obrębie spaceru wirtualnego używamy myszki, kursorów lub przycisków nawigacyjnych znajdujących się na dole każdego spaceru. Aby wybrać inną panoramę należy kliknąć na punkt umieszczony w danym miejscu panoramy lub klikając na miniaturki umieszczone z lewej strony ekranu.

Pomoc Gry

do poprawnego działania puzzli wymagana jest wtyczka flash player. Pozostałe gry korzystają z technologi, które są domyślnie zainstalowane na większości komputerów.Dla naszych najmłodszych użytkowników przygotowaliśmy Strefę Młodego Żeglarza, w której zamieściliśmy pięć gier o tematyce żeglarskiej. Są to puzzle, znajdź różnicę, kolorowanki,... ...

Centrum Wirtualnego Zwiedzania i Rozrywki Pętli Żuławskiej to coś więcej niż zwykła strona internetowa. To projekt przygotowywany przez przeszło dwa miesiące przez sztab ludzi (fotografów, programistów, grafików 3d). Jest to interaktywna podróż połączona ze skarbnicą wiedzy po obiektach Pętli Żuławskiej.

Na CWZiR mamy możliwość obejrzenia prezentacji 3D piętnastu przystani mieszczących się na trasie Pętli Żuławskiej. Dzięki wbudowanej nawigacji mamy możliwość obrócenia, przybliżenia/oddalenia każdego z obiektów. Na prezentacjach zostały naniesione punkty informacyjne z ważnymi danymi (głębokości, szerokość długość miejsc cumowniczych itp.)

Oprócz prezentacji 3D do Państwa dyspozycji oddajemy także wirtualne spacery zrobione w nowo powstałych budynkach. Z przeszło dwóch tysięcy zdjęć powstało sześć szczegółowych prezentacji. Pozostałe dwie dla Rybiny i Kątów Rybackich zostaną dołączone do serwisu jak tylko budynki zostaną oddane do użytku publicznego. 

Ponadto w serwisie CWZiR zamieściliśmy mapę na której zaznaczyliśmy naszej obiekty wraz z opisami, współrzędnymi GPS oraz zdjęciami.

Mamy szczerą nadzieję, że nasz serwis zachęci Państwa do turystyki wodnej po Pętli Żuławskiej.

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.