Witamy serdecznie na naszej nowej stronie Centrum Wirtualnego Zwiedzania Pętli Żuławskiej. W naszym serwisie przedstawiamy Państwu realistyczne prezentację przygotowane w technice 3D obiektów wybudowanych w ramach projektu Pętla Żuławska. Ponadto do Państwa dyspozycji przekazujemy także Wirtualne Spacery zrobione wewnątrz nowoczesnych budynków. Dla naszych najmłodszych użytkowników przygotowaliśmy gry o tematyce żeglarskiej. Życzymy miłej zabawy podczas przeglądana naszej strony.

Wirtualne spacery to multimedialne prezentacje zbudowane na bazie panoram sferycznych. Przygotowanie jednej panoramy odbywa się poprzez wykonanie szeregu zdjęć wokół ustalonego obiektu a następnie nałożeniu ich na sferę. Takie rozwiązanie daję nam możliwość rozglądania się we wszystkich kierunkach oraz przybliżania i oddalania szczegółów. 

Na spacer wirtualny składani się połączenie kilku panoram w taki sposób aby wszystko tworzyło logiczną całość. Oprócz wyboru panoram z listy dostępnej z lewej strony ekranu możemy również klikać na punkty umieszczone wewnątrz panoram tzw.hotspoty. Dla lepszej orientacji w terenie w naszych spacerach dodaliśmy mapkę z lokalizacją aby użytkownik wiedział w którym miejsc aktualnie się znajduję. 

Wirtualne spacery zostały stworzone dla sześciu lokalizacji: Braniewo, Białą Góra, Malbork, Błotnik, Tolkmicko, Osłonka

W planach jest także stworzenie dwóch dodatkowych spacerów dla obiektów: Kąty Rybackie oraz Rybina - aktualne obiekty są w budowie.Dla naszych najmłodszych użytkowników przygotowaliśmy Strefę Młodego Żeglarza, w której zamieściliśmy pięć gier o tematyce żeglarskiej. Są to puzzle, znajdź różnicę, kolorowanki,... ...

Centrum Wirtualnego Zwiedzania i Rozrywki Pętli Żuławskiej to coś więcej niż zwykła strona internetowa. To projekt przygotowywany przez przeszło dwa miesiące przez sztab ludzi (fotografów, programistów, grafików 3d). Jest to interaktywna podróż połączona ze skarbnicą wiedzy po obiektach Pętli Żuławskiej.

Na CWZiR mamy możliwość obejrzenia prezentacji 3D piętnastu przystani mieszczących się na trasie Pętli Żuławskiej. Dzięki wbudowanej nawigacji mamy możliwość obrócenia, przybliżenia/oddalenia każdego z obiektów. Na prezentacjach zostały naniesione punkty informacyjne z ważnymi danymi (głębokości, szerokość długość miejsc cumowniczych itp.)

Oprócz prezentacji 3D do Państwa dyspozycji oddajemy także wirtualne spacery zrobione w nowo powstałych budynkach. Z przeszło dwóch tysięcy zdjęć powstało sześć szczegółowych prezentacji. Pozostałe dwie dla Rybiny i Kątów Rybackich zostaną dołączone do serwisu jak tylko budynki zostaną oddane do użytku publicznego. 

Ponadto w serwisie CWZiR zamieściliśmy mapę na której zaznaczyliśmy naszej obiekty wraz z opisami, współrzędnymi GPS oraz zdjęciami.

Mamy szczerą nadzieję, że nasz serwis zachęci Państwa do turystyki wodnej po Pętli Żuławskiej.

Projekt oraz realizacja Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.