Sprache:

LOGIN / REGISTRIERUNG

Wenn Sie aktiv in unserem Forum teilnehmen möchten, registrieren Sie sich bitte. Geben Sie einfach die gewünschten Informationen aus und beantworten Sie dann die E-Mail ein und klicken Sie auf den Aktivierungslink gesendet.

LOGIN
PASSWORD

Registrierung für das Forum »

PROJEKT

Zulawska Loop is attractive tourist and natural waterway that connects waterways of the Vistula River, the Martwa River, the Szkarpawa River, the Krolewiecka Vistula River, the Nogat River, the... mehr »

GRUNDLANGE

Der Weichsel-Werder-Ring ist ein touristisch und naturattraktiver Wasserweg, von die Wasserstraßen die Weichsel (Wisła), die Tote Weichsel (Martwa Wisła), die Elbinger Weichsel (Szkarpawa), die... mehr »

FORUM » TEMATY » POSTY

Temat: Marina w Kątach Rybackich

Post

autor

Dodane: 2014-08-08, godz. 09:56:08

Pierwszy raz w tym sezonie odwiedziłem marinę w Katach Rybackich. Piękna, nowa. Nowiutkie sanitariaty z lśniącymi muszlami i pisuarami. Hi Live po prostu. Czar prysł gdy ok godz. 21 zapragnąłem skorzystać z chwili samotności w wc. Jasny szlag mnie trafił - było zamknione na amen do 6 lub 7 rano !!!!. Operatorzy Żuławskich Marin JAJA SE ROBICIE. W porcie wszystkie miejsca zajęte przez żeglarzy. Spóźnione jachty cumują przy starej rybackiej części portu. Trwają wieczorne żeglarskie spotkania. A PO 20 NIE MA GDZIE ZROBIĆ KUPY !!!. Zróbcie coś z tym bo wstyd na całą Unię, która nam to sfinansowała. Howgh !!!

krzychp

Dodane: 2019-06-14, godz. 13:18:06

Byłem w Kątach Rybackich na początku czerwca 2019. KATASTROFA. Po zacumowaniu i wniesieniu opłat, wykazałem chęć zatankowania wody. Okazało się, że nikt nie wie jak to się robi. Nie ma węża do wody ani hydrantów. Zaproponowano nam stary kanister 10l. i wózek którym mamy sobie wozić wodę na jacht. Obsługa portu twierdzi, że kończy im się umowa i nikt nie wie co dalej. Totalne jaja.

Jacek

Dodane: 2014-08-08, godz. 22:01:47

Kolego to i tak ciesz się że tylko to Cię spotkał. Zrób KUPĘ w Osłonce cena za tą przyjemność 22 zł. z czego 20 to zacumowanie. Albo w Rybinie. Ja powiem tak ; Panie Marszałku Struk zapraszam na łajbę popłyniemy 5 dni na pętli, jeśli po trzech dniach Pana szlak nie trafi stawiam KONIAK. Warunek, nikt o tym nie może wiedzieć że Pan płynie, oraz za nami popłyną dziennikarze, których zaproszę. Zapewniam Pana atrakcje murowane, rozrywka przednia. Na łajbie zimne Piwo i drinki z lodem zapewnione, ale brak WC i prysznica po to aby doświadczył Pan żeglarskiej przygody w wybudowanych pomostach - Bo to nie pory ani mariny, Spanie zapewnione na łajbie ale bez ochrony nocnej. I to by było na początek. Czekam na odpowiedz. I żadnego zastępcy czy pomocnika na rejs. Zapewniam iż wygląda to inaczej niż przypłynięcie jakimś tam stateczkem służbowym na taką sobie wizytę kurtuazyjną jak w Osłonce.

Zenon

« (1) »
Juli 2020
Son Mon Di Mi Do Fr Sam
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
             

04

Juli 2020

Czy twoim zdaniem do pływania po Pętli Żuławskiej przydałaby się nowa aplikacja z nawigacją na telefon?

JA (59%)

NEIN (41%)

Wenn Sie sich über verschiedene Veranstaltungen und Events mit der Schleife verbunden informiert werden möchten Żuławska den Newsletter abonnieren. Geben Sie Ihre E-Mail und kommen unserer Datenbank

Sie können jederzeit den Newsletter abbestellen, indem Sie auf den Link in der Fußzeile per E-Mail eingereichten

POLITYKA PRYWATNOŚCI


Portal redagowany przez Departament Infrastruktury
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku
e-mail: petla@pomorskie.eu

Komunikaty żeglugowe bieżące RZGW Gdańsk

(kliknij i zobacz aktualne)

Menu