select language:

LOGIN / REGISTER

If you want to actively participate in our forum please register. Simply enter the required information below and then answer the email and click on the activation link sent.

LOGIN
PASSWORD

Registration for the forum »

PROJECT

Die Werderschleife ist ein Wasserweg, der für die Touristen sehr attraktiv ist und der viel Kontakt mit der Natur bietet. Die Werderschleife verbindet die Wasserwege der folgenden Flüsse: Weichsel,... more »

ESSENTIALS

The Żuławska Loop is an attractive waterway connecting with each other water routes of the Vistula, Martwa Wisła, Szkarpawa, Wisła Królewiecka, Nogat, Wisła Śmiała, Wielka Świętej - Tuga, Motława,... more »

FORUM » TEMATY » POSTY

Temat: Marina w Kątach Rybackich

Post

autor

Dodane: 2014-08-08, godz. 09:56:08

Pierwszy raz w tym sezonie odwiedziłem marinę w Katach Rybackich. Piękna, nowa. Nowiutkie sanitariaty z lśniącymi muszlami i pisuarami. Hi Live po prostu. Czar prysł gdy ok godz. 21 zapragnąłem skorzystać z chwili samotności w wc. Jasny szlag mnie trafił - było zamknione na amen do 6 lub 7 rano !!!!. Operatorzy Żuławskich Marin JAJA SE ROBICIE. W porcie wszystkie miejsca zajęte przez żeglarzy. Spóźnione jachty cumują przy starej rybackiej części portu. Trwają wieczorne żeglarskie spotkania. A PO 20 NIE MA GDZIE ZROBIĆ KUPY !!!. Zróbcie coś z tym bo wstyd na całą Unię, która nam to sfinansowała. Howgh !!!

krzychp

Dodane: 2019-06-14, godz. 13:18:06

Byłem w Kątach Rybackich na początku czerwca 2019. KATASTROFA. Po zacumowaniu i wniesieniu opłat, wykazałem chęć zatankowania wody. Okazało się, że nikt nie wie jak to się robi. Nie ma węża do wody ani hydrantów. Zaproponowano nam stary kanister 10l. i wózek którym mamy sobie wozić wodę na jacht. Obsługa portu twierdzi, że kończy im się umowa i nikt nie wie co dalej. Totalne jaja.

Jacek

Dodane: 2014-08-08, godz. 22:01:47

Kolego to i tak ciesz się że tylko to Cię spotkał. Zrób KUPĘ w Osłonce cena za tą przyjemność 22 zł. z czego 20 to zacumowanie. Albo w Rybinie. Ja powiem tak ; Panie Marszałku Struk zapraszam na łajbę popłyniemy 5 dni na pętli, jeśli po trzech dniach Pana szlak nie trafi stawiam KONIAK. Warunek, nikt o tym nie może wiedzieć że Pan płynie, oraz za nami popłyną dziennikarze, których zaproszę. Zapewniam Pana atrakcje murowane, rozrywka przednia. Na łajbie zimne Piwo i drinki z lodem zapewnione, ale brak WC i prysznica po to aby doświadczył Pan żeglarskiej przygody w wybudowanych pomostach - Bo to nie pory ani mariny, Spanie zapewnione na łajbie ale bez ochrony nocnej. I to by było na początek. Czekam na odpowiedz. I żadnego zastępcy czy pomocnika na rejs. Zapewniam iż wygląda to inaczej niż przypłynięcie jakimś tam stateczkem służbowym na taką sobie wizytę kurtuazyjną jak w Osłonce.

Zenon

« (1) »
July 2020
Sun Mo Tu Wed Th Fr Sat
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
             

04

July 2020

Czy twoim zdaniem do pływania po Pętli Żuławskiej przydałaby się nowa aplikacja z nawigacją na telefon?

YES (59%)

NO (41%)

If you want to be informed about the different event and events related to the loop Zulawska subscribe to the newsletter. Enter your e-mail and join our database

You can always unsubscribe from the newsletter by clicking the link in the footer of the submitted through e-mail us

POLITYKA PRYWATNOŚCI


Portal redagowany przez Departament Infrastruktury
Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego w Gdańsku
e-mail: petla@pomorskie.eu

Komunikaty żeglugowe bieżące RZGW Gdańsk

(kliknij i zobacz aktualne)

Menu