wersje językowe:

LOGOWANIE / REJESTRACJA

Jeśli chcesz czynnie uczestniczyć w naszym forum zarejestruj się. Wystarczy poniżej wpisać wymagane dane a następnie odebrać maila i kliknąć w przesłany link aktywacyjny.

WPISZ LOGIN
WPISZ HASŁO

Rejestracja na forum »

O PROJEKCIE

Pętla Żuławska to atrakcyjna turystycznie i przyrodniczo droga wodna łącząca ze sobą szlaki wodne Wisły, Martwej Wisły, Szkarpawy, Wisły Królewieckiej, Nogatu, Wisły Śmiałej, Wielkiej Świętej... więcej »

NIEZBĘDNIK

Pętla Żuławska to atrakcyjna turystycznie i przyrodniczo droga wodna łącząca ze sobą szlaki wodne Wisły, Martwej Wisły, Szkarpawy, Wisły Królewieckiej, Nogatu, Wisły Śmiałej, Wielkiej Świętej... więcej »

FORUM » TEMATY » POSTY

Temat: przystanie pętli

Post

autor

Dodane: 2014-08-12, godz. 15:22:07

Niestety piszę nie po to aby pochwalić ludzi związanych z projektem Pętli Żuławskiej.Krótka charakterystyka niektórych portów-niedoróbek.W Sztutowie slip projektował chyba piekarz.Troszkę większą jednostką nie wjedziesz i nie wyjedziesz z wody. Kąty Rybackie brak wody przy pomoście,siusiu poza godzinami urzędowania nie zrobisz.Krynica Morska vel Monte Carlo pomijając inne ceny za prysznic 8zł to lekka przesada ostatnio odwiedziłem Gotlandię tam prysznic w przeliczeniu 2,50/5 koron "biedna Szwecja"/nie mówiąc o dostępności całodobowej /karty lub hasła/,pomijam wiele innych istotnych różnic nie chcąc malkontencić ale wzorce można pobierać od bardziej doświadczonych ale po co? Może trafi to do nieudolnie zarządzających Pętlą,może nie ale z rozmów z ludzmi muszę Wam powiedzieć że myślących podobnie jak ja jest dużo więcej.

Jarek

PaŸdziernik 2018
Nd Pon Wt Sr Czw Pt Sob
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
             

22

PaŸdziernik 2018

Czy twoim zdaniem do pływania po Pętli Żuławskiej przydałaby się nowa aplikacja z nawigacją na telefon?

TAK (63%)

NIE (37%)

Jeżeli chcesz być informowany o różnych wydarzeniach oraz imprezach związanych z Pętłą Żuławską zapisz się do newslettera. Wpisz poniżej swój adres e-mail i dołącz do naszej bazy.

W każdej chwili możesz się wypisać z newslettera klikając w link znajdujący się w stopce nadesłąnego przez nas e-maila

~Admin

Żadne posty (jeśli nie są obraźliwe) nie są usuwane z naszego forum....

~EDU

O jakich łodziach mowa?

~salo

Podzieli się ktoś wiedzą o planowanych w tym roku spływach, regatach,...

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego, Departament Infrastruktury, ul. Okopowa 21/27, 80-810 Gdańsk, tel: 58 32 68 171, petla@pomorskie.eu

Sezon żeglugowy na Pochylniach Kanału Elbląskiego przedłużony do 7 października 2018 r.

Menu